پیپرتولز

پیپرتولز ابزار مورد نیاز محققین برای نگارش مقالات را به صورت رایگان در اختیار شان قرار می دهد. ۴ بخش اصلی پیپرتولز شامل بازنویسی متن ، بررسی سرقت ادبی “Plagirisim” شمارنده ی کلمات متن و بررسی گرامر متون می باشد. این امکانات به صورت حرفه ای تر از امکانات موجود در نرم افزار مایکروسافت و به صورت رایگان در پیپرتولز قرار داده شده است. پیشنهاد تیم پیپرچی این است که قبل از ارسال مقالات برای ژورنال ها یا کنفرانس های خارجی، متون خود را در پیپرتولز مورد بررسی و اصلاح قرار دهید تا احتمال پذیرفته نشدن مقاله تان به دلیل مشکلات جزئی گرامری به حداقل ممکن برسد.

قابلیت بررسی گرامر انگلیسی در ۴ سطح مختلف برای محققین پیشنهاد می شود:

  • سطح ۱: استفاده از نرم افزار آفیس: احتمالا تمامی شما با این قابلیت ها آشنا هستید و همواره خواسته یا نا خواسته از آنها استفاده کرده اید. لیکن آموزش هایی برای استفاده ی بهینه ی شما از این نرم افزار به صورت رایگان ارائه شده است.
  • سطح ۲: استفاده از امکانات رایگان پیپرتولز: پیپرتولز ابزارهای مختلفی برای بررسی مقالات شما به صورت رایگان عرضه کرده است. چک کردن گرامر انگلیسی متن یکی دیگر از این امکانات است. این ابزار به صورت حرفه ای تر از امکانات آفیس این کار را انجام می دهد. برای این کار کافی است متن خود را در باکس کپی کنید و یا فایل word یا pdf خود را بارگذاری کنید. همچنین پیپرچی طی همکاری با سایت گرامرلی، این امکان را برای کاربران خود برای استفاده از امکانات سایت فراهم آورده است. استفاده از سطح اولیه گرامرلی رایگان بوده و شما فقط کافیست با ایمیل خود در سایت عضو شوید. بررسی مقدماتی گرامرلی شبیه به بررسی رایگان پیپرتولز بوده ولی اکستنشن کروم این قابلیت را برای شما گسترش می دهد. نصب این افزونه و ثبت نام رایگان اولیه در این سایت برای تمام دانشجویان توصیه می گردد.

گرامرلی

  • سطح ۳: بررسی نیمه حرفه ای متون: در این قسمت استفاده از امکانات غیر رایگان گرامرلی برای شما پیشنهاد می شود. پیپرچی به عنوان نماینده ی گرامرلی، این امکان را برای شما فراهم می کند. شما می توانید پلن های ماهانه گرامرلی را خریداری کنید. یا اینکه تنها یکبار متن تان را مورد ارزیابی و اصلاحات قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر و قیمت ها به آدرس زیر مراجعه کنید.

قیمت ها

  • سطح ۴: بررسی انگلیسی متن توسط افراد انگلیسی زبان: این قابلیت توسط افراد انگلیسی زبان و در شعبه ی کانادا صورت می گیرد. در صورتی که لازم می دانید متن شما توسط یک انگلیسی زبان ویرایش شود و یا از شما خواسته شده که قبل از ارسال مجدد مقاله این کار را انجام دهید، این امکان برای شما پیشنهاد می شود.

استعلام قیمت

پیپرتولز آماده ی انعقاد قرارداد با دارالترجمه ها و موسسه های مختلف برای برخورداری از امکانات سایت می باشد. لطفا درخواست های خود را از طریق تماس با پیپرچی ارسال نمایید. به زودی خدمات ترجمه متون برای تان راه اندازی می شود.