پیپرشاپ

هدف از کارهای تحقیقاتی، دستیابی به نتایج بالقوه ی پروزه ها از طریق شبیه سازی ها، برنامه نویسی ها، بهینه سازی هاست. در این راستا، ارائه ی نتایج به صورت مقالات به محققین کمک می کند تا تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار داده و مانع از دوباره کاری آنها شوند. آین هم به سرعت بخشیدن در رسیدن محقق به نتیجه ی مطلوب ، اجتناب از انجام  اشتباهاتی که دیگران هم ممکن است مرتکب شده باشند، کمک میکند. لذا به درستی اولین گام در طرح های تحقیقاتی، بررسی سابقه ی تحقیقی در آن زمینه است.
در این راستا حجم کثیری از نتایج تحقیقات در قالب کنفرانس ها، کنگره ها و یا همایش های داخلی و خارجی ارائه می شوند ولی از آنجایی که حجم گسترده ای در مطالب در مدت زمان کوتاه ارائه می شود. معمولا مسئولین کنفرانس ها تنها به انتشار این مقالات در کتابچه های خود و بعضا انتشار مقدار محدودی از مقالات در مجلاتی کم معتبر یا حتی بی معتبر چاپ می شوند.
سیاست متداول انتشار مقاله های کنفرانس توسط سازمان ها و شرکت های ثالث نیز با مشکلات خود اعم از حجم زیاد مطالب، از بین رفتن بخشی از اطلاعات مقاله، عدم توانایی در انتشار تمامی مقالات و دیرکرد در انتشار مقالات مواجه بوده و تیم پیپرچی را بر آن داشت تا قابلیت انتشار مقالات توسط خود محقق فراهم آمده و درآمد حاصل از آن به خود محققین که زحمت اصلی این کار را کشیده اند برسد (البته آنها می توانند این مقالات را به صورت رایگان نیز در اختیار هم قرار دهند.) این کار مشکلات  شرکت های  ثالث برای انتشار مقالات را به حداقل رسانده و دقت و کیفیت بخش مرور مطالعات انجام شده، مقالات را بهبود می بخشد. ضوابط مربوط به فروش مقالات را از بخش قوانین و مقررات پیپرچی می توانید مطالعه کنید. حمایت شما از آثار علمی محققین نشانه ی شخصیت شماست و به محققین در پیشبرد فعالیت هایشان دلگرمی می بخشد.

در پیپرشاپ شما می توانید مقاله های کنفرانس های فارسی یا انگلیسی خود را در سایت قرار دهید تا علاوه بر ایندکس کردن مقالات خود در اینترنت از فروش مقالات خود نیز درآمد کسب کنید.  با ایندکس شدن مقاله هایتان در اینترنت می توانید علاوه بر کمک به دیگر دانشجویان به جهت ادامه دادن راه شما در زمینه ی تحقیقاتی تان خودتان را به عنوان یکی از رفرنس ها در آن زمینه تبدیل کنید. همچنین مطالب آموزشی نیز در پیپرشاپ تهیه می شود تا دانشجویان بتوانند توانایی ها و مهارت های مقاله نویسی خود را در این زمینه ارتقا دهند. برای فروش مقالات بایستی عضو سایت شده و از پنل مدیریت خود مراحل را طی کنید. همچنین با عضویت در خبرنامه ی پیپرچی آخرین مقالات آموزشی و مقاله های اضافه شده به سایت را در ایمیل خود دریافت کنید.

از طریق دکمه های زیر در سایت عضو شده و تمامی امکانات سایت را در پنل کاربری خود ببینید.